Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją artykułów porcjowanych dla sektora HoReCa. Oferta dedykowana jest m.in. do:  kawiarni, restauracji, barów szybkiej obsługi, hoteli, cateringu, biur i wszędzie tam gdzie niezbędna jest idealnie odmierzona i higienicznie spakowana porcja produktu.

Dostarczamy np. cukier, słodzik, przyprawy, kawy, herbaty, sosy, miód, śmietanki, słodycze i wiele innych - spakowane w higieniczne, odmierzone i łatwe w użyciu porcje! Produkty dystrybuowane są na terenie całej Polski z magazynu zlokalizowanego w Łodzi. Realizujemy zamówienia detaliczne oraz hurtowe.

 

Część asortymentu to nasze wyroby, konfekcjonujemy produkty spożywcze w różne opakowania jednostkowe - także z nadrukiem indywidualnym klienta - więcej na ten temat pod adresem www.twojcukier.pl. Aby uatrakcyjnić ofertę i zapewnić kompleksową obsługę gastronomii, dystrybuujemy artykuły porcjowane sprawdzonych i doświadczonych producentów polskich i zagranicznych a dzięki doświadczeniu w handlu, oferujemy dogodne warunki cenowe i szybką realizację zamówień.

Jakość do dla nas priorytet zarówno w kontekście surowców, opakowań czy obsługi. Jako producent wdrożyliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności FSSC 22000, zintegrowany z ISO 22000 i ISO 9001. Oznacza to pełną kontrolę łańcucha produkcji, zgodnie z najlepszymi praktykami higieny. Rezygnujemy z niepewnych dostawców oraz produktów GMO (ang. organizmy modyfikowane genetycznie). Każdy produkt w naszej ofercie musi spełniać kryteria jakości zarówno smakowe jak i dotyczące opakowania.

 Współpracuj z nami i postaw na profesjonalizm!

malawielkaporcjabaner.jpg